Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Język angielski codziennie

Niespożyta energia, z jaką dzieci odkrywają świat i łatwość w przyswajaniu nowych pojęć sprawia, że nauka języków obcych w tym wieku jest dla dzieci niezapomnianą przygodą.

Chmurka Chmurka
Język angielski codziennie

Szukając najlepszych metod dydaktycznych wzięliśmy pod uwagę, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Jeszcze łatwiej zapamiętują słówka, jeśli mogą to zrobić angażując różne ośrodki w mózgu. Nasze zajęcia odbywają się w sposób lekki i przyjemny, poprzez zastosowanie gier i zabaw oraz wprowadzenie stałego elementu przyjacielskiej pacynki. Stosowanie piosenek i wierszyków, nie tylko pomaga zapamiętać słówka, ale również melodię języka. Do śpiewanej piosenki dołączamy również elementy ruchowe, np. skakanie, klaskanie, tupanie. Im więcej czynności wykonamy i zaangażujemy do nauki obie półkule mózgu, tym więcej i szybciej dziecko zapamięta.

Ponieważ chcemy, aby nasze dzieci naukę kojarzyły z zabawą i przyjemnością, dokładamy wszelkich starań aby przyswajanie języka obcego odbywało się w sposób naturalny i swobodny.

Pozostałe informacje

Co nowego?

Więcej aktualności
© 2023 Niepubliczne przedszkole i żłobek 'Mali artyści'
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem