Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Własna kuchnia

Zbilansowane menu z najlepszych jakościowo składników, z uwzględnieniem diet dla dzieci z alergiami.

Chmurka Chmurka
Własna kuchnia

Bardzo ważnym elementem właściwego i harmonijnego rozwoju dzieci jest ich dieta. W naszej placówce ogromny nacisk kładziemy na odpowiednio zbilansowane i urozmaicone menu zgodne z zalecanymi programami żywieniowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby na talerzach maluchów gościły najlepsze jakościowo posiłki, składające się z wyselekcjonowanych i wartościowych składników.

W codziennej diecie uwzględniamy sezonowe warzywa i owoce od sprawdzonych dostawców. Dzieci dostają porcję świeżych witaminek w formie drugiego śniadania, ale również jako dodatek do wszystkich posiłków. Czuwamy nad tym, aby nasi milusińscy mogli w sposób nieograniczony korzystać z dostępu do wody mineralnej, a do menu dołączyliśmy kompoty i soki, eliminując w ten sposób konserwanty, ulepszacze i barwniki.

W trosce o jakość smacznych i zdrowych posiłków, opiekę nad żywieniem powierzyliśmy Szefowej Kuchni z wieloletnim doświadczeniem i sprawdzonymi rekomendacjami. Daje to gwarancję wyjątkowości i niepowtarzalności serwowanych dań.

Zapewniamy odpowiednio skomponowane menu dla dzieci z alergiami.

Pozostałe informacje

Co nowego?

Więcej aktualności
© 2023 Niepubliczne przedszkole i żłobek 'Mali artyści'
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem